bilety-lotnicze.Wlochy.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Wlochy.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Neapol
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Neapol
Lotnisko Neapol / Naples International Airport
Telefon: +39. 081-7896111
www.portal.gesac.it
Międzynarodowy port lotniczy położony jest 7 km od centrum Neapolu. Jest największym lotniskiem w Kampanii i jednym z największych we Włoszech. Rocznie obsługuje ok. 5 milionów pasażerów
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Neapolu nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Neapolu oferuje: (Tegel), Frankfurt, Monachium, Hanower i Mediolan (Malpensa). Dobre połączenie lotnicze posiada także Londyn (Gatwick) i Praga.
Lokalna siatka połączeń:Neapol może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących do Włoch, a także po wyspach Morza Śródziemnego – połączenia z miastami takimi jak: Katania (Fontanarossa), Olbia, Alhero, Palermo, Werona, Malta, Bolonia, Ibiza, Paloma de Mallorca, Piza, Turyn, Triest, Wenecja oraz Rzym (Fiumicino).
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Linie obsługujące najwięcej połączeń z lotniska: Air One, easy Jet, TUIfly, First Choice Airways, Meridiana;
Pozostałe linie lotnicze: Air Bee, Air Berlin,Aer Lingus, Aerosvit,Air France, Air Italy, Air Malta, Alitalia, Alitalia Express, Austrian Airlines, BMI British Midland, Brussels Airlines, British Airways, Clickair,Eurofly, Flybaboo, Iberia/obsługiwane przez Air Nostrum, InterSky, Lufthansa, Luxair, Monarch Airlines, Scandinavian Airlines System, SkyEurope Airlines, Sterling Airlines, Thomas Cook Airlines, Thomsonfly, Transavia, Vueling, Ukraine International Airlines;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Z centrum Neapolu należy kierować się na drogę Tangenziale. Lotnisko znajduje się przy autostradzie A1, A3, A16 praktycznie w centrum Neapolu. Dojazd zajmuje 15 minut.
Taxi: Taxi jest dostępne przed lotniskiem. Podróż taxi do centrum miasta zajmuje ok. 20 min. i kosztuje 20€. Więcej informacji na stronie: www.comune.napoli.it.
Autobus: Linia 3S kursuje między Piazza Garibaldi i Piazza Municipio (ok. 7 km) co 30 minut. Inne kierunki to Avellino, Benevento, Caserta, Sorrento, Salerno i Serre. Więcej informacji na stronie: www.anm.it oraz www.alibus.it. Autobusy należące do lotniska odjeżdżają co godzinę, czas przejazdu to 20 min, natomiast autobusy miejskie (linia 14) co 15 min, czas podróży - 30 min.
Parking przy lotnisku:Sześć parkingów o pojemności 1400 pojazdów znajdują się przed lotniskiem. Parking długoterminowy usytuowany jest na przeciwko Terminala 2, natomiast reszta to parkingi krótkoterminowe. Więcej informacji na stronie: www.quickparking.it.

państwa w TravelOne.pl